Başlıksız-1.png

3B Print, ORAY MAKİNA SANAYİ İNŞAAT VE MÜHENDİSLİK TİC. LTD. ŞTİ. kuruluşudur. 

3B Print bir ORAY MAKINA mühendislik firması kuruluşu olup, prototip ihtiyacını kendi bünyesindeki büyük ve küçük tip endüstriyel 3D yazıcılar ile sağlamaktadır. Bu yolla aynı zamanda prototip ve model ihtiyacı olan firmalara ve özellikle otomotiv sektöründeki firmalar için fikstür üretimine kolaylık ve farklı bir bakış açısı getirmiştir.

ORAY MAKİNA SANAYİ İNŞAAT ve MÜHENDİSLİK TİC. LTD. ŞTİ. 1968 yılında kurulan ORMAK TİC. ve SAN. firmasının devamı niteliğinde 1997 yılında kurulmuş olup faaliyetlerini 2007 Nisan ayına kadar İstanbul / Tuzla'da sürdürmüştür.

    Bu tarihten sonra Gebze-Şekerpınar'a bağlı Balçık Köyünde yeni kurulan, 1250m2 kapalı alana sahip fabrikasında hizmet vermeye devam etmektedir. Sektördeki genel faaliyet alanımız, çimento, kağıt, kauçuk, çelik, bakır ve alüminyum, kurutma sektörlerine yönelik imalat ve üretimler olmakla beraber, faaliyet alanımız içinde Alüminyum ekstrüzyon profil üretim ve alüminyum billet üretim sektörüne yönelik tesis kurulumu, makine imalatı ve diğer mühendislik hizmetleri esaslı bir yer tutmaktadır.

www.oraymakina.com.tr

www.oraymechanic.com

Hakkımızda

IMG_5964.HEIC